جراحی زیبایی (بلفاروپلاستی)

بخشی از اعمال چشم پزشکی زیبایی را جراحی مربوط به پلک و ابرو تشکیل می دهند که غالبا بیشتر به منظور برطرف کردن افتادگی پلک و ابرو انجام می شوند و خوب رضایت خوبی در افراد ایجاد میکنند.


اعمال زیبایی گاهی به صورت تزریق داروها( داروی بوتاکس) یا گاهی پرکننده ها در اطراف چشم انجام میشوند.

بوتاکس دارویی است که برای مدت چند ماه با عث از بین رفتن چین و چروک صورت میشود و معمولا احساس جوانتر شدن را به شخص میدهد.

پرکننده ها هم مدت ها برای تغییر حالت صورت استفاده میشوند و با توجه به اینکه گاهی باعث التهاب میشوند یا گاهی جابجا میشوند بهتر است عزیزان با توجه به این مسایل تصمیم بگیرند و من این مواد را توصیه نمیکنم.

خوب توصیه کلی این است که این عمل ها اولا بهتر است توسط چشم پزشک انجام شود و ثانیاً زمانی این عملها را انجام دهید که انجام دادنشان برایتان ضروری است و به بهبود عملکرد و کیفیت زندگی تان از جنبه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی کمک میکند.

آنچه که من در این مجال کوتاه می خواهم عنوان کنم این است که این عمل ها در بیشتر موارد با موفقیت همراه است . اما نظر به احتمال کمی که از نظر ایجاد عوارض احتمالی هست شما عزیزان پیش از انجام عمل بهتر است از پزشک معالج خود راهنمایی بخواهید تا با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرید.

به وسیله | 2018-05-22T15:58:32+04:30 می 22nd, 2018|جراحی چشم|