بیمه های طرف قرارداد

جهت رفاه حال بیماران برای اعمال جراحی (جراحی شبکیه، آب مروارید، لیزیک و لازک، ، کاشت لنز داخل چشمی آب سیاه ، انحراف چشم ، مجاری اشکی و پلک واعمال جراحی دیگر) بیمه های بیماران پذیرفته میشود.

لازم است بیماران محترم به شرایط و تعهدات بیمه نامه درمان خود واقف باشند و این را هم بدانند که بیمه ها بویژه بیمه های درمان با ادارات و سازمان های مختلف فرار داد های مختلفی می بندند که در نتیجه سهم بیمار از هزینه ها (یعنی همان فرانشیز یا همان هزینه ای که بیمار خود باید بپردازد) در قرارداد سازمانهای مختلف با هم متفاوت خواهد بود. بعنوان مثال در برخی قرار دادها سهم بیمار صفر است یعنی بیمار هیچ هزینه ای را در بیمارستان نمی پردازد در حالی که همان شرکت بیمه ممکن است با اداره دیگری قرارداد ببندد که سهم بیمار سی درصد باشد.

در این مرکز پس از معاینه اولیه و در صورتی که بیمار نیاز به انجام بررسی های تکمیلی (از قبیل عکس های قرنیه، شبکیه ، میدان بینایی، عصب بینایی و …) داشته باشد با دستور پزشک به مراکز مربوطه (دولتی و غیر دولتی) ارجاع میشود. این مراکز با بیمه ها و بویژه بیمه های تکمیلی درمان قرارداد دارند یا پس از ارائه سرویس به بیمار صورتحساب هزینه ها را در اختیار بیمار قرار می دهند تا بیمار با مراجعه به شرکت بیمه هزینه های خود را دریافت نماید.

***نکته مهم:در هر صورت در این مرکز تعرفه های مصوب وزارت بهداشت رعایت میشود و بیماران عزیر از این نظر متحمل هزینه های اضافی نخواهند شد.

به وسیله | ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۲:۳۸:۳۶ خرداد ۳ام, ۱۳۹۷|مطالب اصلی سایت|
×

Powered by WhatsApp Chat

× لطفا جهت رزرو وقت ویزیت، پیام نوشتاری در واتزاپ بفرستید(ترجیحا با موبایل)